2026-06-15
08.41.26

Tradycją już stało się, że w ostatnich dniach maja lub pierwszych czerwca w Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie odbywa się piknik, który jest okazją do integracji i zabawy.

Uczniowie chętnie korzystają z tej formy spędzania czasu.  Piknik BRAWO „Grabski” to Bardzo Radosne Awangardowe Wydarzenie Ogólnoszkolne – tak brzmi rozszyfrowany skrót przedsięwzięcia. W tym roku hasłem przewodnim było : „Tyle słońca w całym mieście – lata 70. w Grabskim”. Młodzież poznała ciekawostki o wskazanym okresie, zobaczyła pokaz mody i układy taneczne do ówczesnych przebojów, słuchała muzyki i bawiła się  w rytm  piosenek modnych wtedy zespołów i piosenkarzy. 

Rodzice z Rady Rodziców zadbali o smaczne potrawy z grilla, napoje i ciasta.

Zabawa była fantastyczna!

Materiał: Dorota Chojnacka, Karolina Woźniak,
Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie