Tradycją już stało się, że w ostatnich dniach maja lub pierwszych czerwca w Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie odbywa się piknik, który jest okazją do integracji i zabawy.
Uczniowie chętnie korzystają z tej formy spędzania czasu. Piknik BRAWO „Grabski” to Bardzo Radosne Awangardowe Wydarzenie Ogólnoszkolne – tak brzmi rozszyfrowany skrót przedsięwzięcia. W tym roku hasłem przewodnim było : „Tyle słońca w całym mieście – lata 70. w Grabskim”. Młodzież poznała ciekawostki o wskazanym okresie, zobaczyła pokaz mody i układy taneczne do ówczesnych przebojów, słuchała muzyki i bawiła się w rytm piosenek modnych wtedy zespołów i piosenkarzy.
Rodzice z Rady Rodziców zadbali o smaczne potrawy z grilla, napoje i ciasta.
Zabawa była fantastyczna!
Materiał: Dorota Chojnacka, Karolina Woźniak,
Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie











