Janusz Kurpiewski zwyciężył w biegu na 800 m - kat. M-70.
W albańskim mieście Szkodra odbyły się prestiżowe coroczne zawody lekkoatletyczne „Speed Masters Athletics Challenge” (odpowiednik Diamentowej Ligi) z udziałem polskiej reprezentacji.
Świetnie spisał się w nich Kutnianin Janusz Kurpiewski. Reprezentant naszego kraju (na co dzień UKS „Dziewiątka” Kutno) zwyciężył na dystansie 800 m, z czasem 2:50.56 min., w kategorii M-70 zdobywając złoty medal. Srebrny natomiast krążek „nasz doktor” wywalczył na 1500 m (czas 5:53.81 min.). Te wyniki to dobry prognostyk przed mistrzostwami Polski mastersów, które rozegrane zostaną w dniach 31 lipca do 2 sierpnia 2026 r. w Bydgoszczy na Stadionie Zawiszy. Gratulujemy!
