W niedzielę festyn rodzinny w Woźniakowie!
W niedzielę, 17 maja, przy parafii pw. św. Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie odbędzie się Salezjański Festyn Rodzinny. Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 12.30 do 16.30. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: „Razem tworzymy dobro!”.
Organizatorem festynu jest Oratorium im. bł. Michała Rua. W programie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na uczestników czekać będą m.in. prezentacja OSP KSRG Leszczynek, działania profilaktyczne Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, gry i zabawy integracyjne, dmuchane zjeżdżalnie oraz popularny bumber ball.
Nie zabraknie również propozycji twórczych i rekreacyjnych. Organizatorzy zapowiadają warsztaty malarskie, rękodzieło, spotkanie z dietetykiem, a także prezentację samochodów amerykańskich. Dla miłośników festynowych smaków przygotowane zostaną grill, wata cukrowa, popcorn oraz słodki stół.
Salezjański Festyn Rodzinny ma być okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji parafian i mieszkańców regionu oraz budowania dobrych relacji w rodzinnej atmosferze. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie wpisuje się w salezjańską tradycję radosnego spotkania, wychowania przez wspólnotę, tworzenia przestrzeni przyjaznej dzieciom oraz młodzieży. Zapraszają do udziału we wspólnym świętowaniu. (rj)

